Realizace

Prodejny

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - prodejny

Nabízíme návrh, výrobu a montáž prezentačního a prodejního nábytku. Stojany, vytríny apod. vám rádi navrhneme se zkušeným architektem, případně si návrh můžete zajistit sami.

Firemní prostory

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - firemní prostory

Kancelář je místem, kde trávíme velké množství času, a proto bychom se zde měli cítit dobře a pohodlně. Nabízíme návrh a realizaci kancelářských prostor na míru s vizualizací zdarma.

Ordinace

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - ordinace

Ordinace navrhujeme a realizujeme podle norem, se zaměřením na detail a funkčnost. Návrh ordinací zpravidla konzultujeme se zákazníkem, aby byl nábytek přesně podle jeho představ a pracovních potřeb.

Bytový interiér

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - prodejny

Doma se každý musí cítit pohodlně a příjemně. Proto klademe velký důraz na individuální řešení. Při návrhu interiéru vycházíme z přání a nápadů zákazníka, které doplňujeme o vlastní zkušenost a dlouholetou praxi.

Penziony

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - firemní prostory

Představujeme vám realizaci penzionu Boží oko. Stejně jako zde, tak i u vás, jsme schopní zrealizovat veškeré dřevěnné komponenty od nábytku, přes obložení sauny a wellnes, až po modřínovou terasu či oplocení.

Další...

Realizace firmy PKN nábytek s.r.o. - ordinace

Svým zákazníkům vyhovíme prakticky v čemkoliv. Vybavíme nábytkem restaurace, kavárny, ale i jiné prostory, které navrhneme tak, aby zákazníkovi vyhovovaly jak designově, tak užitně.

©PKN nábytek 1993-2020